Паломницька поїздка в Почаїв

Паломницька поїздка до Почаєва з відвіданням Джерела Святої Анни в селі Онишківці

 

Розклад поїздок у 2023 р., дати:

  • Червень: 17-18, 24-25 червня
    Липень, серпень — розклад буде згодом

Програма дводенної поїздки:

День 1. 09-45 Збір групи у вказані дати. Місце зустрічі: ст. метро Житомирська. парковка біля автосалону Інфініті. 

10-00 Виїзд групи на Почаїв трасою Київ-Чоп. Відстань від Києва до м. Почаїв. — 425 км. Дорогою є санітарні зупинки. 

Приїзд в місто Кременець. Відвідання Кременецького Богоявленського монастиря. Екскурсія. Можна помолитися біля чудотворних афонських ікон, відвідати іконну лавку та записний стіл.

Паломницька поїздка в Почаїв

Переїзд у Скит Святої Анни. Адреса Святині – село Онишківці, Дубенського р-ну Рівненської області. Екскурсія. Бажаючі можуть зробити обмивання водою в Купелі з Джерела Святої Анни та набрати безкоштовно води додому.

Переїзд у Почаїв. Розселення у готелях. Вечеря. Вільний час. Ночівля.

День 2. Екскурсія по Почаївській Лаврі. Вільний час. Бажаючі можуть подати записки та замовити служби, поставити свічки. За бажанням можна відвідати ранкову службу. Святині Почаївської Лаври: Ікона Почаївської Богородиці, Мощі Святих — Амфілохія та Іова, Стопа Богородиці.

Наше актуальне відео дивіться нижче

 

Переїзд у Монастир Духа Святого. Екскурсія, можливість безкоштовно набрати воду із Джерела Святого Амфілохія, подати записки тощо. Прикластися до чудотворних святинь монастиря та просто відпочити душею у благодатному місці.

Паломницька поїздка в Почаїв

Святині монастиря: колодязь з цілющою водою освячений на честь Св. Амфілохія, Ікона написана на камені, на якому молився Преподобний Серафим Саровський, Чудотворний Хрест Микити-Стовпника.

Програма паломницької поїздки може бути доповнена такими святими місцями: Монастирський цвинтар з могилою Святого Амфілохія Почаївського, Гора Божа, Гора Бона. Доповнення можливі у разі невеликих черг у Почаївській Лаврі та відсутності у групі туристів з інших регіонів України, яким треба встигнути на зворотні поїзди та автобуси з Києва до себе додому.

13:00 — Виїзд на Київ. Прибуття на метро Житомирська 19:00-20:00. Точний час повернення залежить від організованості групи та ситуації на дорогах. Паломницька служба не несе відповідальності за пробки, погоду, стан доріг.

Що брати в дорогу в Почаїв — читайте за посиланням

Ціна паломництва: 1700 грн з особи.

Включено у вартість: проїзд автобусом Київ – Почаїв (Почаївська Лавра) – Скит Святого Духа – Джерело Святої Анни – Київ, супровід, екскурсія за маршрутом. Не включено: проживання — від 70 грн з особи, харчування у трапезних, особисті витрати паломників.

Для резервування місця необхідно: уточнити наявність місць на бажану дату:

+38 067 301 20 13 (є Viber для цілодобового листування)

відправити на Viber заявку, в якій вказати: ПІБ всіх хто поїде, дату поїздки із запропонованих на сторінці, бажані умови проживання, номер телефону (бажано з Viber). І внести передоплату за запропонованими варіантами.

Чому люди обирають нашу поїздку: Ми не припиняли поїздки у складний час 2022-го та продовжуємо їх робити у 2023-му році. Наша подорож підходить сучасним людям. Також у наш тур можна брати дітей.

наше актуальне відео з Джерела Святої Анни: 

@pochaiv

Джерело Святої Анни в селі Онишківці. Скит Святої Анни. Купання дітей у купелі. Источник Святой Анны — главная Святыня для исцелений #джерелосвятоїанни #озеросвятоїанни #источниксвятойанны #озеросвятойанны

♬ оригинальный звук — «Почаївський паломник»

5/5 - (3 голоса)
Подписаться
Уведомить о
guest
3 комментариев
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
trackback

[…] Паломницька поїздка в Почаїв […]

Іван
Іван
5 дней назад

А хіба воно все не закрите під час війни!??