Як доїхати до Почаївської лаври. Як доїхати до Почаєва під час війни.

Нижче на сторінці будуть розглянуті варіанти як і чим краще доїхати до Почаєва, щоб відвідати Почаївську Лавру та помолитися біля чудотворних святинь.

Докладно розписані варіанти того, як доїхати з Києва до Почаєва. Відстань до Почаєва з Києва — близько 450 км — якщо їхати гарною дорогою.

Варіанти як доїхати до Почаєва з Дніпра, Харкова, Миколаєва, Чернігова, Сум, Кривого Рогу, Одеси, Кропивницького, Полтави, Херсона, Запоріжжя і т.д. — Вказано за посиланням — читайте.

Якщо Ви турист чи паломник, який бажає відвідати Почаївську лавру, дивіться актуальні варіанти, як і чим можна доїхати. Ми рекомендуємо це робити з паломницькою службою «Почаївський Паломник», яка робить регулярні автобусні тури з Києва.

Чому краще їхати з паломницькою групою? — найчастіше це зручніше та дешевше. Також паломницька група зазвичай відвідує ще кілька монастирів із чудотворними святинями за своїм маршрутом. Ці святі місця не знаходяться в Почаєві, але їх теж треба відвідувати, бо там бувають зцілення біля святинь.


Дуже важливий момент.

Озеро Святої Анни

Якщо з метою Вашого відвідування Почаєва насправді — Джерело-Озеро Святої Анни — то ця Свята Купель не знаходиться у Почаєві чи Почаївській Лаврі. Про це детально читайте за посиланням про Озеро Святої Анни.

Організатор поїздок «Почаївський Паломник» обов’язково відвідує купіль Святої Анни.

Тепер розглянемо актуальні на 2024 рік варіанти, як доїхати тільки до Почаєва та Почаївської Лаври:

Варіант 1. з паломницькою групою. Найзручніший варіант. Ви зможете відвідати Почаївський монастир, а також Скит Святого Духа, Джерело Святої Анни та Кременецький Богоявленський монастир.

Розклад поїздок вказаний за посиланням .

Для замовлення подорожі: 
-телефонуйте: 0673012013 або пишіть на Viber

Поїздка до Почаєва самостійно

Варіант 2. Потяг. Незручний варіант для людей зі Сходу та Центру України. Поїзд в Почаїв не їде. Залізничної станції у Почаєві немає і не буде. Найближча залізнична станція, з якої можна доїхати маршрутками чи таксі — це Тернопіль. Варіант поїздом може бути економним лише мешканцям Західної України. Для мешканців Дніпра чи Харкова варіант буде витратний за грошима та часом. У сезон на потяги зі Сходу України, які їдуть через Тернопіль до тих самих Карпат чи Львова — квитків не дістати. Їхати поїздом має сенс лише навесні та восени. Їхати влітку в спеку 17 годин в одну сторону — дуже важко. Але якщо Ви вирішили вибрати цей варіант, врахуйте, що Вам доведеться ночувати в Почаєві, т.к. приїхавши поїздом, Ви не встигнете прикластися до Ікони Богородиці Почаївської, бо доступ можливий лише рано-вранці.

Варіант 3. Маршрутка. Варіант навіть ще гірший насправді. Пряме сполучення населеного пункту Почаїв є лише з Тернополем, Кременцем та Бродами. З інших міст України автобуси в Почаїв не їздять з причини низького попиту.

Самостійна поїздка в Почаїв маршруткою — це дорого, незручно, але підходить тим, хто бажає відвідати тільки Почаївську Лавру в робочі дні чи не в сезон туристичних чи паломницьких поїздок.

Варіанти чим доїхати в Почаєв самостійно, вказані на інших сайтах:

Ті варіанти проїзду (ціни, розклад, маршрути тощо), вказані на офіційному сайті Почаївської Лаври, а також інших сайтах та блогах були актуальні у 2009-2011 роках.

Уважно придивіться на дати, зазначені на цих сайтах і особливо ціни. Не може проїзд у 2024 році коштувати 20-30 грн. Тобто. люди зробили добру справу — один раз написали актуальну на той момент корисну інформацію як самостійно чи своїм ходом доїхати до Почаєва і вже не оновлювали цю корисність 15 років. Тобто. та інформація втратила актуальність. і тому сайти не можуть бути рекомендовані для планування поїздки.

Укрзалізниця щодня під час війни додає або скасовує поїзди, змінює час тощо. Орієнтуватися потрібно виключно на ті ціни, умови та маршрути, які Ви самі самостійно дізнаєтесь у залізничних касах, на сайті Укрзалізниці чи на автовокзалах.

Або ж Ви зробите розумно, вибравши поїздку до Почаєва з паломницькою службою «Почаївський Паломник», коли Ви заздалегідь знаєте всі умови, ціни та маршрут поїздки до Почаєва з обов’язковим заїздом на Джерело Святої Анни в Онишківці.

5/5 - (4 голоса)
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии